Pi Analitik Dershanesi

Kategori : Dersane - Etiketler :, , , , , , , , , , - Tarih : 09 Mayıs 2011

1997 yılında yayınlanmaya başlayan Pİ YAYINLARI ile 2000 yılında yayımlanmaya başlayan ANALİTİK DERGİLERİ 2005 yılında birleşme kararı alarak PİANALİTİK YAYINLARI adını aldı.

2006 yılından itibaren sınavlara hazırlık alanında çalışmalarını sürdüren, bulunduğu bölgede öğretmen, idareci, derslik ve sosyal alanları, çalışma prensipleri, ticari ilişkileri ve eğitime olan yaklaşımları ile takdir görmüş saygın dershanelerin bir araya gelmesiyle PİANALİTİK DERSHANELERİ halkası oluştu.

Çalışmalarını kurumsal anlamda sürdüren PİANALİTİK DERSHANELERİ sınavlara hazırlık alanında 2. yılında 100 şubesiyle hizmetlerine devam etmektedir.

Pianalitik’te Eğitim İlk Adım:
Pianalitik Dershanelerinde öğrenciler ilk adımlarını Seviye Tespit sınavları ile atarlar. Geniş katılımlı STS ile öğrencilerimiz sınavlara hazırlanmaya başlamadan önceki seviyelerini görmeleri ve ne kadar çalışmaları gerektiği hakkında bilgi edinmelerini sağlar.

Sınıfların Oluşturulması:
Pianalitik Dershaneleri’nde sınıflar homojendir. Dersler başlamadan önce Sınıf Belirleme Sınavları yapılır. başarıya ulaşılmış olurBöylece öğrenci kendi anlama seviyesindekilerle birlikte ders görür. Her öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına göre ders anlatılır. Böylece zaman en iyi şekilde kullanılmış ve başarıya ulaşılmış olur.

Adres
Turgut Özal Bulvarı Mahfesığmaz Mah. 79015 Sok. No:2 Çukurova-Adana

Telefon
0 322 233 58 52

Bir Cevap Yazın